Ogłoszenie ID 2799

Pracownik ochrony (archiwalne)

Briefcase Daniel Nowotarski Agencja Ochrony HADES

Location Oświecim

Dollar 2700.00 - 3000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Staż

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Pracownik ochrony .Zatrudnimy pracownika ochrony na obiekt w Oświęcimu gdzie wykonujemy : • Nadzór bezpośredni hali sprzedaży lub z wykorzystaniem systemu monitorującego • Raportowanie przebiegu służby • Przeciwdziałanie kradzieży Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku . Poszukujemy do naszego zespołu osób z drugą grupą niepełnosprawności , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę w ochronie. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy. Zainteresowane osoby, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-16:00 pod numerem 66*******90 od poniedziałku do piątku.

Wymagania

Orzeczenie o niepełnosprawności

emeryt lub rencista

Oferta pracy

Stałe zatrudnienie

dogodne warunki pracy