Ogłoszenie ID 1785

Pracownik Ochrony (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Sierpc

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zapraszamy PANIE I PANÓW Z RÓŻNYMI RODZAJAMI I STOPNIAMI niepełnosprawności, również ze schorzeniami specjalnymi.

Zapewniamy dogodne warunki pracy – elastyczne grafiki, opiekę przełożonego

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik ochrony

Zadania/Czynności:

  • Kontrola ruchu osobowego i towarowego
  • Obsługa monitoringu i systemu kamer
  • Obchody terenu, reagowanie na zagrożenia

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność, punktualność

Oferta pracy

  • Pracę na pełen etat w systemie 24/48h
  • Pełne bezpłatne umundurowania
  • Możliwość zatrudnienia od ZARAZ!
  • Umowę o pracę
  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca
  • Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:

        dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,

        dofinansowanie do leków i okularów,

        zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,

        świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,

        doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,

        dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

        pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

        możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

U nas każdy ma szanse!

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerami 510011306 lub 510011347 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.