Ogłoszenie ID 1836

Pracownik ochrony z KPOF (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Katowice

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Stanowisko:
Pracownik ochrony

Zadania/Czynności:
patrolowanie obiektu
prowadzenie dokumentacji służbowej
sprawdzanie przepustek
kontrola ruchu osobowo-samochodowego

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 510 011 968, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Wymagania

Wymagania:
Chęci do pracy
Uprawnienia KPOF
mile widziane doświadczenie na ww. stanowiskach
Dyspozycyjność do pracy wg grafiku
Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!

Oferta pracy

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Terminowe wynagrodzenie
Elastyczny grafik
Bezpłatne umundurowanie
Dofinansowanie do:
Turnusów rehabilitacyjnych do 1000zł w roku
Leków do 300zł w kwartale
Sprzętu rehabilitacyjnego do 600zł w roku
Dojazdów do pracy do 300zł w kwartale
Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

Dodatkowo oferujemy :

Wsparcie współpracujących z nami instytucji pozarządowych, które udzielą wsparcia w zakresie:
pomocy psychologicznej,
prawnej,
rozwoju zawodowego,
ale również pomogą:

skompletować i wypełnić różnego rodzaju dokumenty np. związane z przedłużeniem Twojego orzeczenia o niepełnosprawności bądź skorzystania z dofinansowań