Ogłoszenie ID 1845

Pracownik ochrony z KPOF (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Radzikowice

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Pracownik ochrony - Radzikowice

Zadania na stanowisku:

Obsługa monitoringu,
Patrolowanie podległego terenu i reagowanie na zaistniałe zagrożenia,
Kontrolowanie ruchu osobowego.

Wymagania

Wymagania:
Niekaralność,
Znajomość języka angielskiego (komunikatywne podstawy)
Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony (w przypadku braku robimy kurs na swój koszt)
Mile widziane doświadczenie w pracy w służbach mundurowych
Punktualność, rzetelność,
Znajomość obsługi komputera.

Oferta pracy

Oferujemy:
umowę o pracę z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
pełne umundurowanie,
pracę w nowoczesnym obiekcie
szkolenia z obsługi zaawansowanych systemów ochrony
możliwość podjęcia pracy wg elastycznego grafiku
możliwość otrzymania premii frekwencyjnej
możliwość otrzymania premii za polecenie do pracy
pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu obowiązków,
Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel:+48 510 013 106  tel: +48 510 011 968 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.