Ogłoszenie ID 3115

pracownik ogólnobudowlany (aktualna oferta pracy)

Briefcase IZOPAR bis RADOSŁAW PARANDYK

Location Nowy Dwór Mazowiecki

Dollar 4900.00 - 5500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Co robimy:

wiercimy, szlifujemy, spawamy, malujemy, wszelkie prace z zakresu utrzymania hal magazynowych w należytej kondycji

Wymagania

umiejętność obsługi wiertarki, szlifierki, malowanie, inne mile widziane
brak lęku przed wysokością, chodzenie po regałach grawitacyjnych w uprzężach i zabezpieczeniach ( prace niealpinistyczne )
Umiejętność spawania, pozwolenie udt na podnośniki platformowe – będzie dodatkowym atutem

Oferta pracy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Praca 8 godz na terenie Nowego Dworu Maz. Od 7(6) do 15(14) poniedzialek - piątek
pensja 'na rękę' 3700zł w okresie próbnym, potem liczne dodatki

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".