Ogłoszenie ID 798

Pracownik produkcji (archiwalne)

Briefcase Luksusek Łukasz Susek

Location Rudniki

Dollar 2600.00 - 3400.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu, Tymczasowy

Contract Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Szukam pracowników, preferowany mężczyzna do:

szlifowania elementów drewnianych,
obsługa frezarki CNC,
obsługa szlifierki taśmowe,

Jeśli interesuje cię ta oferta pracy zadzwoń.

Wymagania

Nie jest wymagane doświadczenie, przed przystąpieniem do pracy na każdym stanowisku jest prowadzone szkolenie, oraz jest przydzielona osoba z doświadczeniem do pomocy.

- wymagane są chęci do pracy,

- punktualność,

- elastyczne godziny pracy, zakład otwarty w godzinach od 7 do 19, praca minimum 8h dziennie, jest również możliwość pracy dorywczej.

- możliwości uzyskania premii od 0 do 500 zł,

- umowa zlecenie

- płatny okres próbny 1 tydzień,

- dla chętnych praca w soboty,

- wymagany brak przeciwwskazań do pracy z drewnem i w lekkim pyle,

- praca od zaraz,