Ogłoszenie ID 1137

Pracownik produkcji w Brembo - darmowy dojazd pracowniczy (archiwalne)

Briefcase POWERJOBS Sp. z o. o.

Location Dąbrowa Górnicza

Dollar 3800.00 - 4300.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa agencyjna

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • kontrola jakości produkowanych odlewów żeliwnych tarcz hamulcowych;
  • oczyszczanie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej;
  • obsługa prostych narzędzi;
  • osadzanie rdzeni w formach;
  • pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej;
  • umiejętności techniczne, obsługa suwmiarki, odczytywania rysunku technicznego będą dodatkowym atutem.

  • atrakcyjne wynagrodzenie - do 25,16 zł/h brutto (nawet 4300 zł brutto/m-c);
  • bezpłatny przewóz pracowniczy z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Siemianowic Śląskich, Myszkowa, Lelowa, Będzina, Czeladzi, Zawiercia, Olkusza, Mysłowic;
  • praca na pełen etat;
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością szybkiego przejścia pod firmę;
  • premia za pracę w systemie 4-brygadowym + 15% premii produkcyjno-regulaminowej;
  • bony żywieniowe w formie kart przedpłaconych w kwocie 200 zł;
  • paczki świąteczne dla dzieci i pracowników;
  • odzież robocza;
  • program poleceń pracowniczych - suma nagród do 1000 zł netto za polecenie jednej osoby;
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • narzędzia niezbędne do pracy.