Ogłoszenie ID 1674

Pracownik sprzątający (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Warszawa

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa Białołęka

Zadania/Czynności:

Sprzątanie powierzchni magazynowych (zamiatanie, mycie podłóg ) i powierzchni socjalnych

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:

Chęć do pracy

Dobra sprawność fizyczna

Oferta pracy

Oferujemy:

Pracę na cały etat w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku
Możliwość zatrudnienia od ZARAZ!
Umowę o pracę
Niezbędne środki czystości
Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,
Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:
Dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,
Dofinansowanie do leków i okularów,
Zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie,
Świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD,
Doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,
Dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,
Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,
Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.