Ogłoszenie ID 1899

Pracownik sprzątający (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Warszawa

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/kę na stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Główne zadania:

sprzątanie wewnętrzne i zewnętrzne autobusów w zajezdni autobusowej

Wymagania

Oczekujemy:

Gotowości do podjęcia pracy od ZARAZ
Dyspozycyjności, sumienności

Oferta pracy

Oferujemy:

Pracę na pełen etat (różne godziny pracy do ustalenia, praca zmianowa także w weekendy)
Środki czystości i środki ochrony osobistej
Wdrożenie i wsparcie przełożonego
Gwarancję terminowego wynagrodzenia - zawsze do 15stego każdego miesiąca
Dodatkowo oferujemy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności :

Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.: – dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego – dofinansowanie do leków i okularów – zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie – świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD, doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,
Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: +48510011347   lub +48571330639 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44 lub o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118