Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 3055

Prawnik (archiwalne)

Briefcase Kancelaria Radcy Prawnego Dr Anna Banaszewska

Location Warszawa

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie projektów pism procesowych.
  • Przygotowywania projektów opinii prawnych.
  • Przygotowywania prezentacji i wystąpień na wydarzenia z zakresu prawa medycznego i farmaceutycznego
  • Przygotowywania badań prawnych z zakresu przepisów, orzecznictwa i praktyki.
  • Przygotowywania tłumaczeń z i na język angielski.
  • Analizowanie dokumentów.
  • Kontakt z instytucjami państwowymi (m.in. Policja, Prokuratura, Sądy).
  •  Kontakt z Klientem.
  • Zastępowania Klienta przed instytucjami państwowymi (m.in. Policja, Prokuratura, Sądy).
  • Przygotowywania artykułów i publikacji do gazet.

Wymagania

  • Absolwent wydziału prawa,
  • Minimum trzy letnie doświadczenie w pracy jako prawnik zewnętrzny lub in-house
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, aplikacji biurowych i systemów informacji prawnych,
  • Umiejętność sprawnego korzystania z pakietu MS Office (głównie Power Point),
  • Zaangażowanie, motywacja do pracy i samodoskonalenia się,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność sprawnego, samodzielnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, wysoka kultura osobista i dyskrecja,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem.

Możliwość pracy w jednaj z najlepszych kancelarii w swojej dziedzinie w Polsce.
Realne możliwości rozwoju nauki od ekspertów w swojej dziedzinie.
Przyjazną atmosferę pracy.