Ogłoszenie ID 1275

Produkcja huśtawek (archiwalne)

Briefcase ATERIMA Sp. z o. o.

Location Piaseczno

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 22887.
Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Montaż siatek do ram
  • Zaplatanie siatek z lin
  • Zaciskanie tulejek aluminiowych na prasie hydraulicznej
  • Wykonanie oplotu ramy z użyciem liny miękkiej

Wymagania

  • Jesteś gotowy do wykonywania pracy fizycznej
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku (czasami soboty)
  • Rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki
  • Posiadasz zdolności manualne

Oferta pracy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie godzinowe na poziomie 22 zł brutto
  • Możliwość uzyskania premii za realizację
  • Zlecenie od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-16:00 lub 8:00-18:00
  • Odzież roboczą