Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 3283

Produkcja wyrobów piekarniczych (aktualna oferta pracy)

Briefcase Ogyy Sp. z o. o.

Location Gdynia

Dollar 5000.00 - 8000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

PRACOWNIK PRODUKCJI W PIEKARNI OGYY

Chcesz pracować w miejscu, gdzie tradycja spotyka się z innowacyjnością? Dołącz do naszego zespołu w piekarni OGYY i twórz wyjątkowe, naturalne i zdrowe produkty!

Twoje zadania:

Przygotowywanie naszych wyjątkowych produktów z najwyższą starannością.
Codzienna opieka nad zakwasami, mówienie i śpiewanie do nich, aby rosły zdrowe i silne.
Dbanie o jakość i naturalność każdego wypieku.
Współpraca z zespołem w celu utrzymania wysokich standardów produkcji.

Dołącz do nas już dziś!
Jesteś pełen pasji, energii i kochasz pieczenie? Chcesz tworzyć piękne, naturalne i zdrowe produkty? Wyślij swoje CV i bądź częścią zespołu, który zmienia oblicze piekarnictwa.

Wzywamy do działania!
Nie zwlekaj! Dołącz do naszej innowacyjnej piekarni i twórz produkty, które zachwycają smakiem i jakością. Razem możemy osiągnąć więcej!

Wymagania

Pasja do piekarnictwa i dbałość o szczegóły.
Energia, pozytywne nastawienie i kreatywność.
Gotowość do wkładania serca w codzienną pracę.

Oferta pracy

Elastyczne godziny pracy.
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i nagrody.
Specjalne ceny na nasze produkty dla pracowników.
Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".