Ogłoszenie ID 435

Projektant Drogowy lub Mostowy (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Rzeszów

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jedna z najbardziej doświadczonych i nielicznych rdzennie polskich firm konsultingowych, działających na rynku budownictwa komunikacyjnego, której głównym obszarem działalności jest przygotowywanie i kompleksowa obsługa inwestycji infrastrukturalnych, a także wsparcie administratorów publicznych w zarzadzaniu infrastrukturą i jej utrzymaniem poszukuje:

PROJEKTANTÓW BRANŻY MOSTOWEJ LUB DROGOWEJ

Miejsce pracy – 3 lokalizacje:

  • Rzeszów
  • Warszawa
  • Kielce

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie obowiązków projektanta zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • Wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji programowo- przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • Koordynowanie projektów realizowanych w ramach zespołu projektowego
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe: drogowe lub mostowe
• Doświadczenie w branży drogowej lub mostowej
• Posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń
• Znajomość obsługi oprogramowania branżowego, AutoCad itp.
• Prawo jazdy kat. B

Oferta pracy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe + premię uznaniową + dodatek stażowy
• Dodatkowe benefity jak: karta Multisport i ubezpieczenie
• Wsparcie w rozwoju poprzez szkolenia zawodowe
• Udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych
• Pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym
• Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze