Ogłoszenie ID 447

Projektant/Kosztorysant (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Lublin

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

POSZUKIWANY:

Kosztorysant-branża elektryczna

Miejsce pracy: Lublin/ Polska

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej w branży elektrycznej i teletechnicznej
  • Analizowanie istniejącej dokumentacji, przygotowywanie wycen, ofert i zapytań o cenę oraz wspieranie działu sprzedaży
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
  • Przygotowywanie projektów zamiennych i rozwiązań równoważnych

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie przy opracowywaniu projektów technicznych, wykonawczych i budowlanych
• Znajomość rynku i rozwiązań technicznych branży elektrycznej i teletechnicznej (instalacje elektryczne silnoprądowe i niskoprądowe)
• Praktyczna znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, ZwCAD, itp.)

Oferta pracy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe od 4000 zł netto, a do tego:

- premia uznaniowa

- premia wynikowa

-dodatki funkcyjne

- nagrody

  • Wolne weekendy i stałe godziny pracy 7-15
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do wczasów z ZFŚS