Ogłoszenie ID 1143

Przedstawiciel Handlowy (archiwalne)

Briefcase FUMARO S.C.

Location Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i obejmie stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

To Ty będziesz kreować tryb swojej pracy:

Jeśli wolisz jeździć i aktywnie szukać klientów – świetnie!

Wolisz wykonywać tę pracę z biura? Nie ma problemu!

Jesteśmy nastawieni na sprzedaż - to Twoje główne zadanie.

Wspólny wysiłek + Twoje OGROMNE chęci = gwarantowany sukces.

Wymagania

- czynnego prawa jazdy kat. B

- znajomości języka angielskiego

- dobrej znajomości pakietu MS Office

- łatwości nawiązywania kontaktów, rzetelności, dyspozycyjności

- chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

- nastawienia na długotrwałą współpracę

- znajomość branży budowlanej / zmysł techniczny będą dodatkowymi atutami

Oferta pracy

- szkolenia produktowe, techniczne

- pracę w niedużej ale nowoczesnej firmie

- atrakcyjne warunki finansowe – podstawa + prowizja

- stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę (jesteśmy nastawieni na współpracę długoterminową)

- elastyczne godziny pracy

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń

- niezbędne narzędzia pracy – samochód, komputer, telefon komórkowy