Ogłoszenie ID 1410

Przedstawiciel Handlowy (archiwalne)

Briefcase JOBHOUSE Sp. z o. o.

Location Gdynia

Opis stanowiska

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Gdynia

Wymagania

Do Twoich zadań będzie należało
·      pozyskiwanie nowych klientów

·      prezentacja oraz promowanie firmy na rynku

·      budowanie długotrwałych relacji z Klientami

·      prowadzenie negocjacji handlowych

·      przygotowywanie i podpisywanie umów

·      realizacja celów sprzedażowych

·      koordynacja i nadzór działań pracowników porządkowych, w tym tworzenie grafików i rozliczeń

U kandydatów zwracamy uwagę na
·      doświadczenie w pośredniej i bezpośredniej sprzedaży usług w kanale B2B

·      doświadczenie przy negocjowaniu warunków zawieranych umów

·      doświadczenie w prowadzeniu długich procesów sprzedażowych

·      doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji z Klientami

·      znajomość pakietu MS Office

·      prawo jazdy kat. B

·      mile widziana znajomość rynku branży porządkowej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Oferta pracy

Zapewniamy
·      wynagrodzenie podstawowe + premię sprzedażową

·      narzędzia pracy: telefon, laptop, po okresie próbnym - samochód (również do użytku prywatnego)

·     realny wpływ na rozwój firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

·     przyjazną atmosferę w pracy (młody zespół)