Ogłoszenie ID 969

Radca prawny (archiwalne)

Briefcase EKSPERCI I DORADCY ONLINE Sp. z o.o

Location Wrocław

Dollar 6000.00 - 10000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Śledzenie zmian w prawie i reagowanie na informacje o zmianach w przepisach,
  • Opracowywanie, opiniowanie umów i dokumentów
  • Udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych;
  • Zajmowanie się sprawami korporacyjnymi (KRS, uchwały, pełnomocnictwa);
  • Przygotowywanie dokumentów firmowych, w tym regulaminów i procedur
  • Przygotowywanie korespondencji z urzędami i sądami
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych;

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych;
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i zaangażowania za powierzone zadania;
  • Sprawne posługiwanie się systemami informacji prawnej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność, dokładność;
  • Komunikatywność.

Oferta pracy

  • Pracę w nowoczesnej firmie o wysokich standardach;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w zakresie praktycznego używania prawa;
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój ;
  • Współpracę z zespołem profesjonalistów;
  • Atrakcyjny motywatory pozapłacowe:
  • prywatna opieka medyczna
  • liczne wydarzenia integracyjne.