Ogłoszenie ID 1758

Salowa (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Kielce

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Szukasz stabilnej i pewnej pracy? Obecnie mamy miejsce pracy dla Ciebie!
Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: SALOWA w Szpitalu Wojewódzkim w Kielcach

Do zadań pracownika należeć będzie:

  • utrzymanie czystości w salach chorych
  • sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego
  • dezynfekcja sprzętu, pomieszczeń
  • uzupełnianie środków higienicznych
  • pomoc przy pacjencie

Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności, zapewniające Ci pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504 , 510 014 930, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • szczepienia przeciwko żółtaczce typu B
  • odpowiedzialność

Oferta pracy

Swoim pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wypłatę wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca,
  • możliwość skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np.  ubezpieczenie na życie, NNW,
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego LUX MED;
  • opcję  zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje możliwość korzystania z dofinansowań ZFRON między  innymi:
  1. dopłatę do dojazdów zgodnie z Rozporządzeniem wewnątrzzakładowym,
  2. dopłatę do leków,
  3. dopłatę do turnusów rehabilitacyjnych,
  4. dopłatę do zakupu środków pomocniczych np.: okularów, aparatów słuchowych i inne.