Ogłoszenie ID 1767

Salowa (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Olsztyn

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych,
  • lekarskich i salach chorych
  • dezynfekcja

Wymagania

  • aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • szczepienia WZW (lub gotowość zrobienia)
  • dyspozycyjności, sumienności, empatii
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie
  • pracę w systemie 12h w godzinach 7-19
  • gwarancję terminowego wynagrodzenia
  • środki czystości
  • środki ochrony osobistej
  • wdrożenie i wsparcie przełożonego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510 013 113 lub 510 012 290, lub wyślij SMS o treści: 'Salowa Olsztyn' Oddzwonimy.