Ogłoszenie ID 1809

Salowa/y (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Stalowa Wola

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Opis stanowiska

Firma z branży usług sprzątania, ogólnopolski lider w swojej profesji zatrudni zdyscyplinowane i rzetelne osoby na stanowisko: SALOWA/Y na terenie szpitala w Stalowej Woli.

Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Zapraszamy wszystkich do kontaktu pełnosprawne i niepełnosprawne.

Wymagania

• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• Gotowość do pracy zmianowej w systemie 12 godzinnym;

• Pogodne usposobienie, sumienność, cierpliwość, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Oferta pracy

• Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie;

• Różnorodne formy współpracy umowa zlecenie/umowa o pracę;

• Wdrożenie stanowiskowe

• Miłą i przyjazną atmosferę

• Dodatkowe benefity wynikające z zatrudnienia przez zakład pracy chronionej (ryczałty dojazdowe, dofinansowania do leków, opieka medyczna LUXMED, dodatkowe ubezpieczenie PZU)

Czekamy na Ciebie !

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od pn.-pt. w godzinach 8-15 pod nr tel. 510 015 878 , po godzinie 16.00 również pod nr tel.: 71 711 01 44

Wysyłając cv prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.