Ogłoszenie ID 2652

Samodzielna Księgowa (archiwalne)

Briefcase Biuro Rachunkowe JOTA Jolanta Czajkowska

Location Legnica

Dollar 3500.00 - 6000.00 PLN brutto

Contract Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

prowadzenie uproszczonej księgowości klientów
przygotowanie sprawozdań finansowych klientów,
przygotowanie deklaracji podatkowych,
rozwiązywanie zagadnień podatkowych klientów,
efektywna komunikacja z klientami i pracownikami,
utrzymywanie kontaktów z urzędami skarbowymi, ZUS oraz innymi organami.

Wymagania

minimum 3-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowego,
dobra znajomość przepisów podatkowych,
doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
dobra organizacja pracy własnej,
komunikatywność oraz łatwość współpracy w ramach zespołu,
odpowiedzialność, skrupulatność, orientacja na potrzeby klienta.

Oferta pracy

stabilne zatrudnienie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
elastyczny czas pracy i formy zatrudnienia,
wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków zawodowych
możliwość rozwoju
praca w Legnicy