Ogłoszenie ID 2745

Samodzielna księgowy/a (archiwalne)

Briefcase Srebrne rachunki Katarzyna Treppa

Location Gdańsk

Dollar 5000.00 - 8000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Prowadzenie KPiR i ewidencji ryczałtowych zgodnie ze standardami biura

Prowadzenie ksiąg rachunkowych małych spółek

Sporządzanie sprawozdań finansowych (samodzielnie lub pod okiem innego specjalisty)

Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz na potrzeby biura

Sporządzanie deklaracji podatkowych klientów biura

Sporządzanie deklaracji ZUS jednoosobowych działalności gospodarczych

Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - US/ZUS itp.

Wymagania

Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe rachunkowe lub ukończone kursy SKWP

Doświadczenie na wskazanym stanowisku minimum 3 lata

Znajomość systemu symfonia, insERT nexo i wFirma (mile widziana)

Biegła znajomość obsługi komputera

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - warunek konieczny

Znajomość aktualnych przepisów PIT, CIT, VAT, UoR

Umiejętność pracy w zespole

Terminowość, systematyczność, dokładność

Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

Oferta pracy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy

Elastyczny czas pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji pracownika

Premie zależne od zaangażowania pracownika

Szkolenia podnoszące kompetencje

Budżet na zakupy zaopatrzeniowe (Ty decydujesz co w biurze potrzebujesz)

Przyjazną i miła atmosferę pracy - ograniczamy stres do minimum