Ogłoszenie ID 2691

Samodzielny Księgowy (archiwalne)

Briefcase VABANK BR Sp. z o.o.

Location Warszawa

Dollar 4000.00 - 7000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

profesjonalna obsługa klientów biura rachunkowego,
samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych oraz KPiR,
sporządzenia deklaracji PIT, CIT, VAT oraz plików JPK,
rozliczanie płac i ZUS,
sprawozdawczość GUS

Wymagania

minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym,
doskonała organizacja pracy, systematyczność oraz skuteczność w działaniu
znajomość programu księgowego Symfonia,
praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz bilansowych,
zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
mile widziana znajomość języków obcych: angielski

Oferta pracy

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
stabilne zatrudnienie,
atrakcyjne warunki pracy i płacy uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,
szkolenia oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
współprace z biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi