Ogłoszenie ID 1188

Sekretarka / Asystentka Zarządu (archiwalne)

Briefcase Web Innovative Software sp. z o.o.

Location Wrocław

Dollar 6000.00 - 12000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Realizowanie zadań administracyjno-biurowych: porządkowanie dokumentów, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz rozmów telefonicznych,
  • Kompleksowe wsparcie przełożonego w codziennych zadaniach;
  • Wsparcie działu prawnego;
  • Przyjmowanie klientów;
  • Dbanie o dobrą komunikację w biurze i na zewnątrz organizacji;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi obsługującymi firmę;
  • Zaopatrzenie biura (art. biurowe, spożywcze, itp.);
  • Godne reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;
  • dokładność, zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, kultura osobista;
  • elastyczność i dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Prawo jazdy B.

Oferta pracy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.