Ogłoszenie ID 228

Senior JavaScript Developer (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Lublin

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Poszukujemy:
Senior JavaScript Developera

Liczba etatów: 1
Oferowane wynagrodzenie: do 17 000 zł brutto na UoP do około 20 000 zł netto na B2B

Miejsce pracy: Lublin LUB ZDALNIE
Godziny pracy: Elastyczne w zakresie 7:00 - 18:00
Obecny zespół: 11 - 12 osobowy zespół programistów (Python, PHP, React, React Native – firma nie jest korporacją, liczy się dla nich człowiek :)

Specyfika pracy:
• Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych rozwiązań webowych
• Podnoszenie kwalifikacji kolegów z zespołu
• Utrzymanie oraz rozwój front-endu wykorzystując między innymi React
• Projektowanie i rozwój warstwy UI wytwarzanych produktów
• Realizacja prototypów rozwiązań
• Implementacja rozwiązań warstw back-end

Wymagania

• Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie związane z budowaniem aplikacji webowych
• Bardzo dobrze odnajdujesz się w React, Node, JavaScript, TypeScript, Redux
• Znasz przynajmniej jeden preprocesor CSS (SASS / LESS)
• Znasz webpack / gulp
• Twój j. angielski jest na poziomie min. B1

• Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
• Pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii (projekty międzynarodowe oraz krajowe)
• Szkolenia poszerzające kompetencje