Ogłoszenie ID 2822

Serwisant Technik dystrybutorów wody (archiwalne)

Briefcase Auto Acqua Tomasz Paczkowski

Location Płock

Opis stanowiska

Firma AUTO ACQUA zajmuje się sprzedażą oraz dzierżawą dystrybutorów filtrujących wodę.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie firma poszukuje osoby zainteresowane pracą na stanowisku:

SERWISANT TECHNIK dystrybutorów filtrujących wodę

Miejsce pracy: Płock

w wymiarze pracy: cały etat.

Opis stanowiska:

Serwis dystrybutorów wody u Klienta - wymiany filtrów, sanityzacje.

Wykonywanie napraw dystrybutorów filtrujących wodę w siedzibie firmy,

Montaż/demontaż urządzeń u Klienta.

Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz. U. z 2016r., poz. 922.

Informujemy, że Administratorem danych jest AUTO ACQUA Tomasz Paczkowski z siedzibą w Płocku przy ul. Kostrogaj 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich postępowania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe techniczne
Praktyczna znajomość zagadnień hydrauliki sanitarnej, podstawowa zagadnień elektrycznych mechanicznych- mile widziane
Motywacja do pracy
Dokładność i pracowitość
Dyspozycyjność w godzinach pracy
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w kontaktach z klientem
Wysoki poziom kultury osobistej
Obsługa komputera
Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta

Oferta pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę / umowa współpracy

Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Narzędzia pracy