Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 486

Ślusarz (archiwalne)

Briefcase ASERO Industrial Services LESZEK BISKUP

Location Tarnowskie Góry

Dollar 4900.00 - 4900.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

·       fachowe, terminowe i na wymaganym poziomie jakości i wydajności, wykonanie operacji technologicznej / wykonanie wyrobu w oparciu o powierzoną dokumentację warsztatową,

·       wykonywanie prac ślusarskich takich jak m.in.: trasowanie, piłowanie ręczne i maszynowe, cięcie, wiercenie otworów, szlifowanie, gwintowanie, gięcie,

·       montaż elementów stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną,

·       przygotowywanie materiałów do spawania, szlifowanie elementów i spoin.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

·       wykształcenie zawodowe / średnie o profilu technicznym,

·       znajomość rysunku technicznego,

·       doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz,

·       dokładność i skrupulatność,

Oferta pracy

Oferujemy:

·       stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

·       długofalową współpracę,

·       prywatną opiekę medyczną.

·       możliwość wyjazdów na kontrakty zagraniczne

·       wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych,

·       możliwość rozwoju,

·       przyjazną atmosferę w pracy,

·       narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy.

·       Wynagrodzenie: 4.900 zł brutto + dodatki