Ogłoszenie ID 3133

Specjalista do sp. sprzedaży zagranicznej (aktualna oferta pracy)

Briefcase Jolly-Heap Svitlana Sapunova

Location Rzeplin

Dollar 5000.00 - 7000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Export Sales Specialist

W JollyHeap specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji super dużych i super miękkich klocków magnetycznych. Klocki trafiają do placówek wczesnej edukacji, sal zabaw oraz specjalistycznych gabinetów terapeutycznych.

Nasza firma obecnie operuje na 49 krajach na całym świecie, wciąż poszukując nowych wyzwań i kierunków ekspansji. Klocki JollyHeap bawią dzieci w całej Europie, w Japonii, USA, Korei, Kuweicie czy Australii.

Jako Export Sales Specialist będziesz odpowiedzialny/a za rozwój i zarządzanie relacjami z międzynarodowymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Zakres obowiązków

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów traktujesz jako szansę, a nie przygnębiającą rutynę.

Potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe, a komunikacja interpersonalna to coś w czym czujesz się jak ryba w wodzie.

Realizacja celów sprzedażowych stanowi dla Ciebie dodatkową motywację do stawiania sobie wyzwań.

Monitorowanie trendów i analiza konkurencji to coś, do czego nikt nie musi Cię zmuszać.

Nękanie gościa od marketingu w celu udoskonalenia oferty dla klientów sprawia Ci przyjemność.

Negocjowanie warunków handlowych i finalizowanie umów możesz robić przy porannej kawie.

Uwielbiasz eventy branżowe, gdzie całą swoją pozytywną energię możesz wykorzystać na prezentację produktu

i promocję marki ludziom z całego świata.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?:

Doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z eksportem, sprzedażą lub obsługą klienta.

Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem).

Wysokich umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych.

Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

Zorientowania na osiąganie wyników oraz pełnego profesjonalizmu w obsłudze klienta.

Gotowości do podróży służbowych.

Dobrej znajomości pakietu Office, głównie tabelek w Excelu.

Oferta pracy

Z nami otrzymasz:

Rozwój: eksploracja świata przez podróże służbowe (w tym roku przed nami targi w Londynie, Amsterdamie oraz Orlando).

Finanse: solidna podstawa + premia od wyników sprzedaży.

Dojazdy: dofinansowanie do kosztów paliwa.

Benefity: prywatna opieka zdrowotna za 1 zł.

Umowa: według Twoich preferencji: umowa o pracę lub B2B.

Zespół: zgrani ludzie i świetna atmosfera w pracy, szczególnie na targach.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".