Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 2019

Specjalista ds Nieruchomości (archiwalne)

Briefcase Solidne Lokum Agata Krawczyk

Location Kraków

Dollar 2500.00 - 5000.00 PLN netto

Hourglass Część etatu, Tymczasowy, Staż

Contract Umowa o dzieło

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

SOLIDNE LOKUM poszukuje SOLIDNYCH AGENTÓW oczekujących SOLIDNYCH ZAROBKÓW.

Solidne Lokum działa na rynku małopolskim od 2015 roku, a właściciele biura o wiele lat dłużej.

Oferujemy szeroki zakres usług - pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie i zarządzaniu

Jeżeli chcesz być w firmie partnerem, a nie tylko pracownikiem, masz talent do sprzedaży, a nawiązywanie kontaktów i rozmowy ludźmi sprawiają Ci przyjemność i satysfakcję wówczas z nami rozwiniesz swoje skrzydła. Oferujemy doskonałą atmosferę pracy i zarobki adekwatne do osiąganych wyników.

Pracując u nas będziesz m.in:

- pośredniczyć w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości // możliwa specjalizacja w n.komercyjnych - udział w projekcie komercyjne24pl

- przeprowadzać rozmowy telefoniczne/ osobiste z klientami

- przygotowywać oferty i przeprowadzać prezentacje nieruchomości

możliwa praca zdalna w dużej części lub w zakresie wybranych projektów po przeszkoleniu w 90 %

Wymagania

Oczekujemy:

  • zaangażowania
  • umiejętności budowania relacji z klientami
  • orientacji w Krakowie
  • gotowości do ciągłego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji
  • chęci rozwoju osobistego
  • dokładności i wytrwałości w dążeniu do celu
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • doświadczenia w branży mile widziane ale nie jest niezbędne

Oferta pracy

Oferujemy:

  • pracę w kreatywnym zespole
  • wysokie zarobki
  • cykliczne szkolenia z zakresu pośrednictwa, zarządzania i finansowania nieruchomości
  • niezbędne narzędzia do pracy, dobrą atmosferę pracy
  • dostęp do najciekawszych produktów na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i kilku słów o sobie, swoich planach przez formularz lub wcześniejszy kontakt tel. 692-371-217

Prosimy o dopisanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.