Ogłoszenie ID 1902

Specjalista ds ubezpieczeń Metlife (archiwalne)

Briefcase SYLWIA LASKOWSKA

Location Warszawa

Dollar 4000.00 - 12000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu, Tymczasowy

Contract Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów
  • utrzymanie długoterminowych relacji z klientami
  • kontaktowanie się z klientami – bezpośrednio i zdalnie
    • ustalanie terminów spotkań
    • przedstawianie ofert ubezpieczeniowych zgodnie z oczekiwaniami odbiorcy
    • finalizowanie sprzedaży ubezpieczeń, w tym negocjowanie warunków oraz podpisywanie umów

Wymagania

·      mają minimum średnie wykształcenie

·      nie były karane

·      prowadzą lub są gotowe założyć działalność gospodarczą

Oferta pracy

·       współpracę z liderem ubezpieczeń Firmą Metlife

·       atrakcyjny system prowizyjny

·       indywidualny program wdrożeń

·       bezpłatny pakiet szkoleń

·       jasno określoną ścieżkę rozwoju

·       konkursy sprzedażowe