Ogłoszenie ID 579

Specjalista ds. Kadr i Płac (archiwalne)

Briefcase Smart-HR Anna Pycia-Pytlik

Location Częstochowa

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmy oferującej usługi z obszaru finansowo-księgowego oraz kadrowo-płacowego, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Częstochowa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·                Samodzielną obsługę Klientów w obszarze kadr i płac,

·                Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, wprowadzanie i analizę danych w systemie kadrowo-płacowym,

·                Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS oraz sprawozdań do GUS,

·                Współpracę z zewnętrznymi instytucjami (ZUS i US),

·                Wsparcie i doradztwo klientom w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

·                Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,

·                Praktycznej znajomości obowiązujących przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,

·                Praktycznej znajomości zagadnień kadrowo-płacowych,

·                Znajomości obsługi programu kadrowo-płacowego (Gratyfikant, Optima lub podobny),

·                Dobrej znajomości pakietu Office.

Oferta pracy

Pracodawca oferuje:

·                Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w intensywnie rozwijającej się firmie,

·                Atrakcyjne wynagrodzenie,

·                Niezbędne narzędzia pracy,

·                Miłą atmosferę,

·                Wsparcie merytoryczne ze strony przełożonego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.'

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.