Ogłoszenie ID 693

Specjalista ds. kadrowych (archiwalne)

Briefcase ASERO Industrial Services LESZEK BISKUP

Location Tarnowskie Góry

Dollar 4200.00 - 4200.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

• Kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowo - kadrowej (akta osobowe, umowy o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia, aneksy, itp.)
• Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników/zleceniobiorców
• Wprowadzanie danych i ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym
• Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników
• Rozliczanie czasu pracy pracowników i przygotowywanie listy obecności pracowników
• Sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PCC, itd.
• Sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych
• Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
• Archiwizowanie dokumentacji kadrowo – płacowej
• Monitorowanie terminów badań medycyny pracy i szkoleń BHP
• Zgłaszanie/wyrejestrowywanie do ubezpieczeń ZUS ubezpieczonych oraz członków rodziny
• Przygotowywanie raportów i zestawień
• Prowadzenie dokumentacji firmowej
• Rozliczanie przejazdów pracowników
• Inne prace administracyjno-biurowe

Wymagania

• Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
• Samodzielność - będziesz osobą, która odpowiada za prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej (otrzymasz od nas pomoc asystentki)
• Wykształcenie kierunkowe
• Praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
• Praktyczna znajomość programów kadrowych
• Znajomość pakietu Office
• Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

·         Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz zaangażowania i efektów pracy,

·         Niezbędne narzędzia pracy,

·         Wsparcie merytoryczne.

·         Prywatna opieka zdrowotna

·         Przyjazną atmosferę w pracy

·         Wynagrodzenie: 4200 zł brutto