Ogłoszenie ID 258

Specjalista ds. kooperacji / zakupów - branża metalowa (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Dębica

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która zajmuje się produkcją maszyn oraz wdrażaniem systemów automatyzacji nie tylko w dużych korporacjach, ale również w małych i średnich przedsiębiorstwach poszukujemy:
Specjalisty ds. kooperacji / zakupów (Firma nie wymaga znajomości j. obcego!)

Miejsce pracy: Dębica + Wyjazdy na terenie Polski w celu audycji kooperanta

Opis stanowiska:

• Koordynowanie procesu zakupów od kooperantów
• Analiza otrzymanych zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej
• Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych oraz rozpatrywanie i weryfikacja ofert
• Negocjacje cen oraz wyszukiwanie i wybór nowych dostawców
• Prowadzenie postępowań reklamacyjnych

Wymagania

• Doświadczenie w pracy w obszarze zakupu usług kooperacyjnych
• Znajomość rynku producentów z branży metalowej, dostawców usług obróbki skrawaniem
• Min. podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz min. podstawowa znajomość procesów obróbki skrawaniem

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (Wybór należy do Ciebie)
• Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
• Premia uznaniowa
• Pracę od poniedziałku do piątku – 6:00 -14:00
• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer