Ogłoszenie ID 1152

Specjalista ds. Marketingu Internetowego (archiwalne)

Briefcase Chemia w Probówce Adam Wojciechowski

Location Warszawa

Dollar 3600.00 - 5600.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Jesteśmy twórcami platformy do nauki chemii online Chemia w Probówce, oraz kanału Okiem Chemika. W związku z rozwojem naszej działalności szukamy osób, które pomogą nam rozwijać naszą firmę.

Co już osiągnęliśmy?

W ciągu roku staliśmy się liderem w naszym segmencie rynku.
Stworzyliśmy kanał YouTube oglądany przez ponad 170 000 subskrybentów.
Pandemia nam nie straszna :-) Jesteśmy biznesem w 100% online, dlatego szybko się rozwijamy, zamiast ciąć budżet.
Stworzyliśmy świetny kurs, na który dajemy 14-dniową gwarancję satysfakcji. Zaledwie 1,1% zamówień kończy się zwrotem, a najczęstszą przyczyną jest to, że dana osoba woli naukę 'na żywo', co w 100% rozumiemy. Zaledwie ok. 0,3% jest niezadowolonych z kursu.

Kogo szukamy?

Każdy jest u nas mile widziany. Niezależnie od niepełnosprawności, orientacji, pochodzenia, koloru skóry, płci czy wieku. Takiej samej tolerancji oczekujemy od Ciebie.

Twoje obowiązki:

  • Prowadzenie kampanii SEM i email
  • Prowadzenie działań SEO
  • Wsparcie przy prowadzeniu Social Media (FB+IG+YT)

Jak wygląda rekrutacja?

Rekrutację chcemy przeprowadzić w 3 krokach:

  1. Zdzwonimy się na Skype/Hangouts. To okazja aby się wzajemnie poznać, a dla Ciebie aby poznać naszą działalność i dowiedzieć się wszystkiego, co będzie Ci potrzebne w drugim kroku.
  2. Ponownie zdzwonimy się na Skype/Hangouts. Chcielibyśmy, abyś przedstawił/a nam, jak widzisz pracę nad tym stanowisku, co chciałbyś/chciałabyś zrobić i kilka przykładowych materiałów (postów i newsletterów). Chcemy zobaczyć jak pracujesz i w jaki sposób myślisz. Jeśli jesteś osobą z większym doświadczeniem, możemy ten etap zmodyfikować - ustalmy to podczas pierwszej rozmowy.
  3. Podejmiemy decyzję. Jeśli nie zdecydujemy się na współpracę, udzielimy Ci feedbacku z naszej strony, jeśli o niego poprosisz.

Na czym pracujemy?

Obecnie korzystamy z Active Campaign - jednego z najlepszych narzędzi do marketing automation i email marketingu na rynku.

Google Ads, Analytics, Search console, Tag manager - skonfigurowane, działające konta, więc nie zaczynamy od zera.

Wordpress + Woocommerce + YOAST SEO + AutomateWoo + EmailLabs

(już niedługo) - Metabase - analityka biznesowa. Tworzymy własne analizy łączące dane z Ganalytics z innymi źródłami danych

(już niedługo) - Hotjar - analityka user experience

Pozostałe narzędzia (w tym do obsługi Social Media) - wspólnie określimy, co będzie Ci potrzebne.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Proaktywności i samodzielności. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, ale chcemy abyś rozwijał/rozwijała swój obszar w jak największym stopniu samodzielnie.
  • Zaangażowania. Nie chcemy wskazywać Ci palcem co trzeba zrobić, to nasz wspólny biznes. Zamiast tego wolimy określić kierunek, zdefiniować wspólne cele (których Ty także musisz być beneficjentem) i działać!
  • Pracujemy z osobami młodymi. Nie jest dla nas istotny Twój wiek, ale dobry kontakt z młodzieżą jest kluczowy!
  • Chęci do rozwoju. To dla nas nawet ważniejsze, niż doświadczenie.
  • Warunek konieczny: musisz znać chemię na poziomie przynajmniej maturalnym, lub chcieć się jej nauczyć korzystając z naszego kursu.
  • Wiedzy niezbędnej na tym stanowisku. Możesz być studentem, osobą z dużym doświadczeniem, lub samoukiem. Ważne jest to, co pokażesz nam podczas rekrutacji, a nie tylko 'papier'.
  • Umiejętności tworzenia samodzielnie angażujących treści - tzw. 'lekkie pióro'.
  • Mile widziana znajomość Canva, lub innych programów graficznych

Czego NIE będziesz musiał robić?

  • Uzupełniać opisów, zdjęć i rubryczek z danymi  technicznymi tysięcy produktów
  • Zarządzać sprzedażą na Allegro
  • Prowadzić nierównej walki z programami magazynowymi
  • Stosować się do dress code'u

• 1/2 etatu na start (w perspektywie 3-12 miesięcy planujemy zwiększenie do pełnego etatu)
• Wynagrodzenie 1800 - 2800 PLN brutto (zależnie od doświadczenia) + premia za wyniki
• Premia zależna od efektów pracy - na jasnych, mierzalnych i obiektywnych zasadach wpisanych w umowę
• Umowa zlecenie
• Prawdziwie elastyczne godziny pracy. Nie rozliczamy godzin, tylko efekty. Rozumiemy też, że praca nie jest w życiu najważniejsza i są sytuacje w których po prostu nie jesteś dostępny/a.
• Praca w 90% zdalna (2-3 dni w miesiącu w naszym biurze na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego - warto zabrać rower :-) ). W uzasadnionych przypadkach (np. ze względu na miejsce zamieszkania) 100% pracy zdalnej.
• Wsparcie w Twoim rozwoju, zarówno w kwestii zewnętrznych szkoleń jak i dzielenia się naszymi doświadczeniami i wiedzą.
• Realny wpływ na rozwój naszej firmy i swobodę. Chcemy, abyś w swoim obszarze określił/a wspólnie z nami kierunek działań i realizował je.
• Pracę ze świetnym produktem, który 'sprzedaje się sam'.
• Satysfakcję z pracy. Dzięki Tobie za 20 lat będzie miał nas kto leczyć :-) Dzięki nam maturzyści dostają się na wymarzone kierunki studiów i zapewniają sobie przyszłość. To jednak nie wszystko - udostępniamy nasz kurs osobom w trudnej sytuacji życiowej za symboliczną opłatę, a także uczyliśmy ponad 100 medyków i ich dzieci chemii całkowicie za darmo w ramach naszej akcji #odChemikadlaMedyka.
• Bardzo ważna jest dla nas etyka pracy. Jesteśmy zawsze fair wobec klientów i współpracowników.
Jeśli zdecydujemy się zakończyć współpracę, chętnie wystawimy Ci referencje - niezależnie od tego, która strona zdecyduje się rozwiązać umowę.