Ogłoszenie ID 2852

Specjalista ds. marketingu (archiwalne)

Briefcase WEB INNOVATIVE SOFTWARE SPÓŁKA Z O.O.

Location Wrocław

Dollar od 8500.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Cześć,

  • Pasjonuje Cię marketing? Kręci Cię obserwowanie jak Twoje działania przynoszą realne korzyści dla firmy w postaci nowych klientów, odpowiedniego wizerunku czy rozpoznawalności marki? Zapraszamy do naszego zespołu!

Gwarantujemy Ci rozwijającą pracę, ciekawe projekty i wysokie zarobki.

Zobacz więcej -  https://wins. pl/-podwyzki-dla-wszystkich-pracownikow-w-firmie-wins

Od czego zaczniesz

  • Opracowywania i wdrażania strategii marketingowych i nowych koncepcji
  • Monitorowania sytuacji rynkowej, działań konkurencji i trendów oraz podejmowania kroków zmierzających do dostosowania do nowych wymagań rynku
  • Współpracy z agencjami reklamowymi, ośrodkami badawczymi, firmami
  • Tworzenia materiałów do komunikacji marketingowych
  • Koordynowania działań w obszarze mediów społecznościowych i innych kanałów komunikacyjnych
  • Badania i analizowania efektywności podejmowanych działań w sieci

Wymagania

Czego wymagamy od Ciebie

  • Doświadczenia w pracy w marketingu i samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych
  • Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych
  • Znajomości narzędzi analitycznych
  • Kreatywności, samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferta pracy

Oferujemy Ci od zaraz

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii
  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • Fajnych ludzi w zespole a więc i przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju - szkolenia
  • Ciekawe i różnorodne projekty
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

A co w przyszłości?
Sam/a pokierujesz swoją ścieżką rozwoju!