Ogłoszenie ID 585

Specjalista ds. Rekrutacji (archiwalne)

Briefcase Smart-HR Anna Pycia-Pytlik

Location Katowice

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

W związku z intensywnym rozwojem do naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Katowice (woj. śląskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·                Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

·                Aktywne pozyskiwanie kandydatów obejmujących networking oraz światowe media społecznościowe,

·                Prowadzenie kwalifikacyjnych rozmów telefonicznych i bezpośrednich z aktywnymi i pasywnymi kandydatami,

·                Wdrożenie efektywnej strategii rekrutacyjnej oraz przyciągania utalentowanych kandydatów, skuteczne wykorzystanie wszystkich kanałów pozyskiwania kandydatów,

·                Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami budowanie relacji współpracy.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

·                Doświadczenia w bezpośrednim wyszukiwaniu metodami direct search kandydatów z różnych branż,

·                Umiejętności komunikacyjnych, również w zakresie prowadzenia telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych,

·                Dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferta pracy

Pracodawca oferuje:

·                Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej w zależności od preferencji kandydata,

·                Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące dodatki,

·                Smaczną kawę, herbaty i owoce,

·                Komfortowe miejsce pracy w dogodnej lokalizacji,

·                Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

·                Możliwość realizacji wielu ciekawych projektów realizowanych dla prestiżowych klientów,

·                Pracę w zgranym zespole, w atmosferze wsparcia i współpracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.'

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.