Ogłoszenie ID 2619

Specjalista ds. Social Mediów (archiwalne)

Briefcase Agencja Marketingowa M16.pl Sp. z o.o.

Location Czechowice-Dziedzice

Dollar 5000.00 - 8000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Do naszego działu… - nie, nie mamy działu, nie udajemy wielkiej agencji, jesteśmy 12. osobowym zespołem, który raz na czas potrzebuje się powiększyć.
Hej, hej! Szukamy szpeca od Social Mediów!

Jesteś naszym idealnym Social Media Ninja, jeśli:

  • masz minimum rok doświadczenia w ogarnianiu najlepszych kampanii reklamowych na Facebooku,
  • targetowanie masz w małym palcu,
  • rozpracowałeś algorytm Facebooka,
  • najnowsze trendy social media ogarniasz przed pierwszą kawą,
  • pomysły w Twojej głowie rodzą się z prędkością światła, a później strzelasz nimi niczym z karabinu M16,
  • masz urok osobisty, który oczaruje każdego klienta,
  • umiesz przynajmniej w canvę, photoshopa i takie, takie,
  • nie robisz błędów ortograficznych i potrafisz stawiać przecinki,
  • wiesz, czym jest konwersja i nie boisz się liczb,
  • rozmawiasz z Klientami i nie trzęsiesz portkami przed spotkaniami,
  • potrafisz raportować kampanie, tak że ręce same składają się do klaskania,
  • umiesz w Brand24 i wiesz jak nazywa się ten gościu od kebsa,
  • znasz mongolski w mowie i piśmie.

Nie szukamy ideału, mongolskiego nauczysz się później.

Wymagania

Nasze wymagania teraz lub w niedalekiej przyszłości:

  • tworzenie postów (prowadzenie kont) na Facebooku i Instagramie,
  • tworzenie kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie,
  • tworzenie grafik oraz treści do postów i kampanii,
  • tworzenie pozostałych treści na kanały Social Media (np. reels, relacje i inne abstrakcje),
  • planowanie postów i strategii na kanałach Social Media,
  • ofertowanie i spotkania z Klientami (u nas w biurze lub online),
  • comiesięczne raportowanie wyników kampanii,
  • podpinanie pixela Facebooka,
  • analiza statystyk wygenerowanych przez kampanie oraz Google Analytics.

Oferta pracy

Co dostaniesz w zamian?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • premie miesięczne na jasno określonych zasadach (nie będziesz musiał tracić czasu, żeby przychodzić po podwyżki),
  • pracę w zajebistym zespole,
  • pewną robotę w niepewnych czasach,
  • cyferki na koncie zawsze na czas,
  • sprzęt niezbędny do podboju świata... no dobra, na dobry początek chociaż Facebooka,
  • elastyczne godziny pracy (pracowaliśmy 7h dziennie jeszcze zanim było to modne),
  • brak owocowych czwartków, opieki medycznej itd. (u nas możesz zarobić tyle, że będzie Cię stać na takie owoce, jakie tylko chcesz),

nie wiem czego jeszcze potrzebujesz, ale pewnie to mamy!