Ogłoszenie ID 1440

Specjalista ds. sprzedaży samochodów (archiwalne)

Briefcase JOBHOUSE Sp. z o. o.

Location Gdańsk

Opis stanowiska

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży samochodów
Gdańsk

Wymagania

Do Twoich zadań będzie należało
·      sprzedaż towarów i usług działu sprzedaży samochodów nowych i używanych

·      realizacja wyznaczonych celów sprzedaży (miesięcznych, kwartalnych, rocznych)

·      obsługa klientów w salonie i serwisie firmowym

·      prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z procesem zakupu i sprzedaży samochodów oraz akcesoriów

·      prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji sprzedażowej

·      nawiązywanie kontaktów i dbanie o pozytywne relacje biznesowe z klientami

·      współdziałanie z istniejącymi partnerami biznesowymi

·      realizowanie sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur

·      praca na systemach CRM i DMS

U kandydatów zwracamy uwagę na
·      doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się sprzedażą samochodów

·      prawo jazdy kat. B

·      znakomite zdolności interpersonalne połączone z charyzmą i kreatywnością

·      wykształcenie min. średnie

·       bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·      umiejętność logicznego myślenia i pod presją czasu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Oferta pracy

Zapewniamy

·      stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·      umowę o pracę

·      dobre zaplecze techniczne, dostęp do fachowej wiedzy

·      ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie