Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 1920

Specjalista ds. zakupów (archiwalne)

Briefcase MBS Team s.c. Michał Buze Marek Sękiewicz

Location Warszawa

Dollar 4164.00 - 4640.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Kogo szukamy:

Poszukujemy pracownika, który zajmie się zamawianiem towarów od naszych stałych dostawców oraz pozyska nowych.

Zakres obowiązków:

- zamawianie towarów handlowych wg zapotrzebowania;

- przygotowanie oraz realizacja procesu zakupu nowych produktów poprzez m.in.: aktywne wyszukiwanie nowych dostawców i produktów, dokonywanie analizy działań konkurencji, pozyskiwanie ofert cenowych poszukiwanych towarów, analiza ofert, składanie zamówień;

- obsługa zwrotów i reklamacji zamówionych towarów;

- prowadzenie rejestru dostawców;

- nawiązywanie długofalowych relacji z dostawcami towarów;

- monitorowanie i aktualizacja stanów magazynowych;

- sporządzanie raportów sprzedaży, list zapotrzebowania, analiz sprzedaży;

- kontrolowanie zobowiązań finansowych wobec dostawców;

- prowadzenie zestawień faktur kosztowych;

- sprawdzanie comiesięcznych kosztów działalności

- pomoc przy opisie nowych ofert w sklepach internetowych i allegro.

Wymagania:

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne;

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, w szczególności biegła znajomość Excel);

- zdolności analityczne i umiejętność analizy kosztów;

- dobra organizacja pracy, umiejętność nadawania priorytetów powierzonym zadaniom

- prawo jazdy kat. B.

- pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;

- pracę w siedzibie firmy - Warszawa Włochy, ul. Przepiórki