Ogłoszenie ID 489

Specjalista ds.kontroli jakości (archiwalne)

Briefcase ASERO Industrial Services LESZEK BISKUP

Location Tarnowskie Góry

Dollar 4900.00 - 4900.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

·       kontrola jakości na produkcji elementów konstrukcji stalowych

·       sprawdzenie zgodności wykonania detalu z dokumentacją techniczną – spawalnicze, wymiarowe

·       sprawdzenie jakościowe/odbiory detali z kooperacji

·       sprawdzenie jakościowe pod względem wysyłek/dostaw montażowych

Wymagania

Nasze oczekiwania:

·       wykształcenie średnie o profilu technicznym,

·       uprawnienia VT1+VT2, mile widziane PT2

·       doświadczenie przy nadzorze, kontroli prefabrykacji konstrukcji stalowych

·       dokładność i skrupulatność,

·       prawo jazdy kat.B

Oferta pracy

Oferujemy:

·       stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

·       długofalową współpracę,

·       prywatną opiekę medyczną.

·       wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych,

·       możliwość rozwoju,

·       przyjazną atmosferę w pracy,

·       narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy.

·       Wynagrodzenie: 4.900 zł brutto + dodatki