Ogłoszenie ID 1416

Specjalista IT (archiwalne)

Briefcase JOBHOUSE Sp. z o. o.

Location Gdańsk

Opis stanowiska

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista IT
Gdańsk, Otomin

Wymagania

Do Twoich zadań będzie należało

Utrzymanie ciągłości pracy użytkowników systemu ERP (rozwiązywanie bieżących problemów z Comarch ERP XL i Optima)
Administracja danymi Comarch na rzecz obsługi i automatyzacji procesów handlowych i analitycznych.
Wsparcie techniczne w zakresie oprogramowania/sprzętu IT
Rozwój istniejących narzędzi do zarządzania informacją w ER
Integracja systemów: Comarch – ecommerce

U kandydatów zwracamy uwagę na

Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość systemu Comarch Optima i/lub Comarch ERP XL
Podstawowa wiedza o tych bazach danych (preferowane MySQL, MSSQL)
Znajomość aplikacji HRM, DMS, Comarch ERP BI będzie dodatkowym atutem
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej (poznanie struktur i funkcjonalności bazodanowych)
Mile widziana umiejętność tworzenia raportów (Crystal reports)
Mile widziana znajomość systemów do zarządzania treścią PrestaShop, WordPress

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Oferta pracy

Zapewniamy
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
dobrą atmosferę w zespole
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - lidera w swojej branży
stałe godziny pracy
kartę sportową i pakiet medyczny