Ogłoszenie ID 1896

Sprzątająca - Klinika Prywatna (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Lublin

Dollar od 2800.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Hr for Business Sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży sprzątającej poszukuje osobę na stanowisko :

Sprzątająca, Prywatny Szpital ul. Tetmajera, Lublin , grafik zmianowy 7.00-19.00 pn-pt , czasami weekendy w zależności od zabiegów.

Zatrudnimy osoby pełnosprawne i niepełnosprawne, z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności ze stopniem:

• ZNACZNYM

• UMIARKOWANYM

• LEKKIM

Wymagania

 • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

• szczepienie przeciwko COVID-19

• chęci do podjęcia pracy

• odpowiedzialności

• mile widziane orzeczenia o niepełnosprawności, mile widziany stopień znaczny, umiarkowany, lekki

Oferta pracy

OFERUJEMY:

• umowę o zlecenie/o pracę, wypłata zawsze na czas

• praca na pełny

• wprowadzenie na obiekt

• pracę w przyjaznej atmosferze

• pracę w renomowanej firmie

KAŻDY PRACOWNIK NIEPEŁNOSPRAWNY OTRZYMUJE:

• dodatkowe 10 dni urlopu (tylko stopień umiarkowany i znaczny)

Zatrudnienie w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:

• dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,

• dofinansowanie do leków i okularów,

• zwrot kosztów za dojazdy (ryczałt paliwowy)

• doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji

• dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji

• pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności

• możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego

Dołącz do naszej firmy!

Zadzwoń lub wyślij CV!

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godz.: od 8:00 do 15:00 tel. 510  015  878 lub 727  003  043,po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71 711 01 44)

Możesz wysłać sms : 'Sprzątanie Lublin'. Oddzwonię.

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.' Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.