Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 1563

Sprzedawca (w sklepie szkoleniowym Żabka) (archiwalne)

Briefcase Diamentowe Nieruchomości Agnieszka Olszewska

Location Gdynia

Dollar 3000.00 - 4000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę do pracy na stanowisku Kasjer Sprzedawca w sklepie Żabka w Gdyni przy ul. Unruga.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny po godz. 15tej

- tel. +48 795 802 402 / +48 607 663 348

Wymagania

Wymagania:

# dyspozycyjności (praca dwuzmianowa i w weekendy),

# chęci do pracy i zaangażowania,

# punktualności,

# aktualnej tzw. książeczki sanepidowskiej,

# doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferta pracy

Dla sprzedawców i kasjerów:

# Umowa o pracę lub zlecenie,

# Wynagrodzenie ok 3000/4000 na rękę

# Praca zmianowa i w weekendy

Jeśli chcesz otworzyć własną Żabkę:

Indywidualne szkolenia dla przyszłych ajentów.

Pomoc w uruchomieniu własnego sklepu z pełnym wsparciem księgowym i rozliczeniowym pomiędzy Żabka a ajentami.