Ogłoszenie ID 1326

Stażysta SEO (archiwalne)

Briefcase Roial Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Location Warszawa

Dollar 1500.00 - 1500.00 PLN netto

Hourglass Staż

Contract Umowa o dzieło

Opis stanowiska

Agencja marketingowa Roial szuka osoby na staż w dziale SEO, która jest zainteresowana rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w e-marketingu.

W ramach stażu będziesz brać udział w bieżących zadaniach działu SEO z naciskiem na tworzenie treści (copywriting).

Staż pozwoli Ci nabyć cenne umiejętności z zakresu SEM/SEO, które z całą pewnością przydadzą Ci się w życiu zawodowym, jeśli tylko wiążesz je z e-marketingiem. W ramach stażu będziesz współpracować z doświadczonymi marketerami, dostaniesz dostęp do najnowszych narzędzi i wiedzy, która będzie stanowić cenny kapitał na przyszłość, a jeśli dostrzeżemy w Tobie naturalny talent e-marketingowy - zaproponujemy Ci stałą pracę w Naszym zespole.

Wymagania

Szukamy osoby, która jest zainteresowana rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w e-marketingu.

Wymagania:

student studiów dziennych lub zaocznych
lekkie pióro
dużo chęci

Fajnie jeśli przy okazji spełniasz jeden z poniższych warunków:

interesujesz się e-marketingiem i chciałbyś realizować się zawodowo w tej branży
masz podstawową wiedzę z zakresu SEO

Wymiar czasowy stażu: 4/5 etatu, możliwość częściowej pracy zdalnej

Gdzie: Hanki Czaki, Warszawa

Od kiedy: od zaraz

Wynagrodzenie: 1500,00 na rękę