Ogłoszenie ID 2574

Stolarz / Montażysta mebli na wymiar (archiwalne)

Briefcase Pasote Paweł Solarz

Location Cedry Małe

Dollar 5000.00 - 8000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Jesteśmy kameralną szybko rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją zarówno własnych mebli jak i mebli na wymiar. W ofercie zabudów na wymiar posiadamy dodatkowo własne lakierowane fronty meblowe, panele naścienne, jak również specjalistyczne materiały kompozytowe. Dodatkowo zajmujemy się usługowo projektowaniem, prototypowaniem oraz frezowaniem na przemysłowym ploterze CNC. Specjalizujemy się w obróbce i doradztwie w zakresie drewna, materiałów drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznejZdolności manualne i umiejętność korzystania z elektronarzędzi
  • Wiedza z zakresu obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych
  • Obsługa maszyn stolarskich
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Doświadczenie z zakresu montażu, produkcji mebli szkieletowych i skrzyniowych z tworzyw drzewnych, konstrukcji aluminiowych i stalow

Oferta pracy

  • Pracę skierowaną nie na ilość, a jakość
  • System premiowy
  • Dobrą organizację pracy i porządek na produkcji
  • Przyjazną atmosferę