Ogłoszenie ID 1284

Telefoniczna Obsługa Klienta w językach obcych (archiwalne)

Briefcase ATERIMA Sp. z o. o.

Location Poznań

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

ATERIMA WORK- Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243. Działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wykonywanie telefonów z otrzymanej bazy
  • Zapraszanie na targi
  • Weryfikacja baz danych
  • Wysyłanie podsumowania z rozmowy drogą elektroniczną

Wymagania

  • Biegle posługujesz się jednym z wybranych języków: niemieckim, angielskim, hiszpańskim, czeskim, francuskim, niderlandzkim, włoskim, bułgarskim, chorwackim, duńskim, estońskim, fińskim, grackim, litewskim, łotewskim, norweskim, portugalskim, rumuńskim, słowackim, szwedzkim, tureckim, węgierskim
  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą
  • Nie posiadasz problemów z dykcją, gramatyką i składnią wypowiedzi

Oferta pracy

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie na poziomie 19,30 zł brutto/h
  • Zlecenie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00
  • Możliwość dostosowania grafiku
  • Zlecenie od 08.11 do około 17.12
  • Miejsce wykonywania zlecenia: Poznań