Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 2073

telefonista (archiwalne)

Briefcase Kancelaria Wierzytelności Marek Krawczyk

Location Praca zdalna

Dollar 3010.00 - 3500.00 PLN brutto

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Szukamy pogodnej osoby, która byłby idealnym uzupełnieniem naszego zespołu. Mamy ciepłe stanowisko dla osoby, która do telefonu podchodzi z pasją, cierpliwością i dystansem. Dbamy o rozliczenia, co nasi Klienci bardzo sobie cenią.

Jeśli masz pogodne usposobienie, ciepły głos i znasz w stopniu komunikatywnym angielski to zapraszamy do procesu rekrutacyjnego.

Do zakresu obowiązków należy:

- przygotowywanie zestawień w programie MS Excel,

- analiza stron internetowych i mediów społecznościowych,

- telefony, telefony, telefony,

Wymagania

- pogodne usposobienie i miły głos

- znajomość j. angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Oferta pracy

- praca zdalna,

- zdrowa atmosfera,

- szkolenia,

- wsparcie i cierpliwość :)