Ogłoszenie ID 2256

teletechnik (archiwalne)

Briefcase RANKAST Daniel Purgal

Location Kraków

Opis stanowiska

Firma RANKAST poszukuje osób, które są ambitne, chcą poszerzać swoją wiedzę instalatorską oraz umieją zaangażować się w realizowane projekty.

Opis stanowiska:

Wykonywanie instalacji niskoprądowych: sieci LAN/światłowodowe, systemy alarmowe, telewizja dozorowa,
Wykonywanie instalacji elektrycznych
Serwis ww. systemów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego c.v. na adres e-mailowy: biur.plo@rankast

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji

lub

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Wymagania

Oczekiwania:

Doświadczenie w pracy elektroinstalatorskiej - mile widziane
Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia SEP do 1kV
Zaangażowanie i odpowiedzialność
Dyspozycyjność
umiejętność pracy w zespole
dokładność, solidność

Oferta pracy

Firma oferuje:

praca w doświadczonym i profesjonalnym zespole
umowa o pracę
praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
szkolenia specjalistyczne
atrakcyjne warunki finansowe
premie