Ogłoszenie ID 1287

Terapeuta SI (archiwalne)

Briefcase KIDS UP CENTRUM TERAPII I ROZWOJU PRZEŹDZIECKA MARCINIAK SPÓŁKA JAWNA

Location Warszawa

Dollar 55.00 - 70.00 PLN netto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Do naszego Centrum Terapii i Rozwoju na Ursynowie poszukujemy terapeuty Integracji Sensorycznej z:
- doświadczeniem w pracy z dziećmi
- z wiedzą z zakresu diagnozowania i prowadzenia terapii SI (ukończony kurs II stopnia lub studia podyplomowe).

Zakres obowiązków:

- przeprowadzanie diagnoz SI
- prowadzenie zajęć fizjoterapeutycznych z dziećmi i młodzieżą
- nadzorowanie postępów
- współpraca z rodzicami i nauczycielami

Wymagania

Wiedza z zakresu diagnozowania i prowadzenia terapii SI (ukończony kurs II stopnia lub studia podyplomowe)

Otwartość, zaangażowanie

• doświadczenie w przeprowadzaniu diagnoz SI
• minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu terapii SI
• umiejętność prowadzenia dokumentacji terapeutycznej.

mile widziane prowadzenie własnej praktyki

Jesteśmy elastyczni, jeżeli chodzi o dni i godziny, w jakich moglibyśmy podjąć współpracę, jednakże najbardziej zależy nam na godzinach popołudniowych.
Jest też możliwość pracy w soboty.

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy
• kameralną, przyjazną atmosferę
• wszelkie narzędzia i pomoce wymagane do prowadzenia zajęć,
• dobrze wyposażoną salę terapeutyczną
• współpracę i wymianę z doświadczonym zespołem specjalistów
• długoterminową współpracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie

W naszym Centrum wierzymy, że tylko przyjazne miejsce naszym małym Pacjentom, ich Rodzicom i Opiekunom i oczywiście Terapeutom przyniesie najlepsze efekty i takie miejsce właśnie tworzymy.
Zapraszamy do kontaktu! :)