Ogłoszenie ID 2262

Transkrybent/Korektor (archiwalne)

Briefcase BRACKETS Maciej Krupowies

Location Warszawa

Dollar 100.00 - 5000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o dzieło

Opis stanowiska

PRACA ZDALNA - TRANSKRYPCJA/KOREKTA DŹWIĘKU

Do współpracy przy projekcie związanym z AI poszukujemy nowych członków zespołu na stanowisko transkrybenta/korektora.

Na czym polega praca na oferowanym stanowisku?

Praca polega na analizie i poprawianiu wstępnie zapisanych przez AI nagrań audio (w języku polskim, jednak mogą pojawić się elementy w języku angielskim) lub całkowitym przekształcaniu części nagrań do formy tekstowej w sumienny i dokładny sposób, zgodnie z wytycznymi. Nagrania są bardzo krótkie, często kilkusekundowe, więc średni czas wykonania godziny nagrań wynosi około 5 do 7 godzin. W przypadku osób, które mają doświadczenie lub łatwość w wykonywaniu tego typu zadań czas może być krótszy, jednak jest to kwestią indywidualną. Zakres tematyczny to głównie młodzieżowe nagrania internetowe w oparciu o popularne platformy typu Youtube czy TikTok.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • biegłej obsługi komputera,
  • biegłej znajomości języka polskiego oraz angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobrej znajomości podstawowych zasad gramatyki,
  • umiejętności szybkiej adaptacji do wymagań (np. zasad obowiązujących przy danym projekcie),
  • umiejętności czytania ze zrozumieniem,
  • dostępności czasowej pozwalającej na zrealizowanie MINIMUM 3 godzin nagrań tygodniowo, czyli w praktyce około 15-20 godzin pracy (jest to warunek konieczny),
  • nastawienia na współpracę minimum 3 miesięczną,
  • dokładności, dbałości o szczegóły,
  • umiejętności stosowania się do obowiązujących zasad i stosowania się do zaleceń,
  • posiadania własnego sprzętu (komputera z dobrym łączem internetowym oraz słuchawek),
  • pomocna będzie znajomość mediów społecznościowych - TikToka, Facebooka czy Instagrama.

Oferta pracy

Co oferujemy?

  • pracę od ZARAZ w zaciszu Twojego własnego domu,
  • możliwość pracy o dowolnej dla Ciebie porze i dowolnej ilości (zastrzegając jedynie minimalną ilość nagrań 3h/tygodniowo),
  • atrakcyjne wynagrodzenie 100-125zł brutto (w zależności od projektu) na umowie o dzieło za każdą zrealizowaną godzinę nagrań, w zależności od skuteczności,
  • możliwość awansu dla osób, które najdokładniej wykonują swoją pracę a co za tym idzie także wzrost zarobków.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.